KIM JESTEŚMY?

To pasja do botaniki i koncentracja na rzetelnych rozwiązaniach leżą u podstaw Hair Cure, europejskiej marki z południowo Koreańskimi korzeniami.

 

Tworzona przez małe grono specjalistów, historia Hair Cure sięga 2013 roku, kiedy nasi założyciele przypadkiem poznali koreańskiego lekarza i naukowca, Doktora Park, na jednej ze swoich podróży służbowych. Co mogło pozostać przelotną rozmową, przerodziło się w wieloletnią współpracę opartą o formułowanie najlepszych rozwiązań i wykorzystywanie najbardziej innowacyjnych nanotechnologii, aby powstały kosmetyki odżywcze przeciw wypadaniu włosów.

 

Serum i szampon Hair Cure przeciw wypadaniu włosów, są wypełnione naturalnymi, ekstrahowanymi na zimno nano-składnikami botanicznymi oraz peptydami. Formuły są opracowane z myślą o stymulacji skóry głowy do wytwarzania zdrowych i aktywnych cebulek włosowych, z których w ciągu zaledwie kilku tygodni wyrastają gęściej lśniące, grubsze włosy.

 

Kluczem do działania kuracji Hair Cure jest intensywność koncentracji wyjątkowych składników aktywnych, jak i systematyczność rutyny, z jaką należy podejść do stosowania naszego serum.

Zaplecze naukowe

1990

Dr Park (Kyungbook University, A&M Unoversity Texas) rozpoczyna badania nad innowacyjną, niechirurgiczną metodą odżywiania cebulek włosowych, czego celem ma być zapobieganie wypadaniu włosów.

2002

Dzięki nano-technologicznym procesom chemicznym, Dr Park odkrywa rozwiązanie przeciw wypadaniu włosów, które patentuje. Liczne i wieloletnie testy potwierdzają efektywne działanie kuracji koreańskiego lekarza.

2012 - 2014

Na skutek kolaboracji z Dr Parkiem, powstaje Hair Cure. Celem współpracy nad innowacyjną, autorską formułą kosmetyków ma być rozpowszechnienie w Europie wysoce efektywnych, nieinwazyjnych rozwiązań przeciw wypadaniu włosów. 

2021 - teraz

Po wielu latach rozwoju i udoskonalania receptur, Hair Cure oficjalnie pojawia się na europejskim rynku. Flagowy Hair Cure Ultimate Nourishment Serum daje wyraźne efekty w zaledwie 6 tygodni regularnego stosowania.

PRECYZYJNA
KURACJA

Pragniesz podwojonej gęstości
i zdrowej skóry głowy?
Skorzystaj z podwójnej siły Hair Cure
Ultimate Nourishment Serum &
Shampoo

ZAINSPIRUJ SIĘ

#haircure